Test z kajka i kokosza szkoła latania

Pobierz

Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Szkoła latania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaTest z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Test na następnej stronie!. Kim był przyjaciel Kokosza?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Test Twojej wiedzy!. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Klasa 4 Polski.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie według grup.. Kto napadł na Kajka, Kokosza i ich przyjaciół w lesie?. Szkoła latania (Janusz Christa).. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Test.. Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz..

4 0 0Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Preview this quiz on Quizizz.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Szkoła latania.. 1) Jak nazywała się ciotka Kokosza?. Szkoła latania".. Rozwiąż quiz i sprawdź!. brawo!. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. b) zbójcerze.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz.. Część 1. a) ognisko dla czarownic b) biesiadę w kuchni c) włamanie do garażu i lot na miotle 16) W jaki sposób Kajko, Kokosz i Mirmił wracali z kursu do grodu?Quizy.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i Kokosz test wiedzy.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. by bozenaborkk_96954 .Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz..

Szkoła latania.

Szkoła latania.. brawo!. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różSzkoła latania" - test znajomości lektury.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. fot.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. W tym samym czasie kasztelan Mirmił powraca ze swoimi .Plik Test Kajko i Kokosz.. a) Kajko b) Kokosz c) Lubawa d) Hegemon e) Luluś f) Henio 3) Jak nazywali się główni bohaterowie?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. pytanie 1 z 14.. Test składa się z 15 pytań.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. Jak nazywał się autor książki Kajko i Kokosz szkoła latania?. Dalej.. Część 1. brawo!. Test składa się z 12 pytań.. a) Kajkusia b) Łamignatka c) Jaga d) Milusia e) Lubawa f) Hegemonia 2) Jak nazywa się wódz zbójcerzów?. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

c) Kajko pobił się z Kokoszem.. wg Marlenamaciejewska.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. Szkoła latania" - test znajomości lektury DRAFT.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Szkoła latania - streszczenie.. Szkoła latania DRAFT.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Szkoła latania"?Kajko i Kokosz.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Szkoła latania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz.. brawo!. Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. 0%Zaznacz 2 odpowiedzi .. Szkoła latania DRAFT.. Szkoła latania - streszczenie.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?.

Szkoła latania".

Małgorzata Wódz.. Kajko i Kokosz - postaci Rysunek z opisami.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Jan Mazowiecki.. Klasa 4 Język polski Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Zaznacz poprawną odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt