Test z lektury chlopcy z placu broni z odpowiedziami

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. a) samowola b) posłuszeństwo c) honor i sprawiedliwość.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile pamiętasz z książki Ferenca Molnara!Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. Sprawdź się!. 47 Obserwuj autora.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Żółtoskórzy.. Imię chłopca, który zabrał chorągiew z Placu Broni.. Jakie zasady panowały w grupie Chłopców z Placu Broni?. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara to opowieść o grupie przyjaciół, których łączyły wspólne.. Z kim walczyli o plac ,,Chłopcy z placu broni''?. Rozwiąż test.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.

Test składa się z 12 pytań.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Quiz - 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. d) Niesprawiedliwość 14.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Nemeczek.. 0%Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Rozwiąż test!Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Kto zabrał kulki Nemeczkowi?Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.. Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie zabierali Nemeczkowi kulki.. ZAPISZ SIĘ!. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!.

15.Test z lektury ''Chlopcy z Placu.

w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChłopcy z Placu Broni.. Kto był wodzem czerwonoskórych?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni - quiz.. KarolinaTomczak.. Skwer za szpitalem.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury .. Test: Po bitwie z czerwonymi koszulami Nemeczek awansował na stopień: a) kapitana b) porucznika c) podporucznika d) adiutanta Rozwiązanie .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Feri Acz c) Gereb d) NemeczekChłopcy z Placu Broni.. b) Gereb.Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Chłopcy z Placu Broni test GWOMam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Chłopcy z Placu pod Dębami.. Plik chlopcy z placu broni test z lektury z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika gymboy2777 • Data dodania: 25 sty 2015.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniOpis testu.. super quiz :3Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

d) Gereb zabral choragiewke z Placu Broni.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni - - Test.. Kto był kapitanem chłopców?. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Weiss.. tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. Chłopcy z Placu Broni "Pomożecie?. Czerwonoskórzy.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Czele.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Jak miał na imię Nemeczek?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. 2009-12-17 18:51:46; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; Opisz zabawy chłopców z Placu Broni z lektury pt .chlopcy z Placu Broni schronili sie w: a) ruinach zamku b) oranzerii c) lodzi d) strozowce RozwiazaniePlik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobneU gory znajdziesz quiz Chlopcy z placu broni - Test.Wypelnij ten test, i sprawdz ile wiesz o Chlopcach z placu broni..

Udostępnij.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).

1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Co było siedzibą grupy ,,Czerwonoskórych", a co ,,Chłopców z Placu Broni"?". Nemeczek był szeregowcem.12.Gdzie rozgrywają się wydarzenia lektury?. a) Warszawie b) Budapeszcie c) Paryżu 13.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Część 1.. 5 lat temu.. Park Wolności.. Kto zginął w książce ,,Chłopcy z placu broni''?. Dodaj do ulubionych.. Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoly podstawowej.. Smołek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt