Sprawdzian z zemsty

Pobierz

Zawiera 32 pytań.. Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena:Sprawdzian z "Zemsty" - Aleksandra Fredry.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Z której lektury pochodzi to szczegółowe pytani.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury ZemstaZemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: ZemstaTest sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zawiera 9 pytań.. Gatunek: komedia.. "Kogo opisują te słowa ?KLASA VII 27.03.2020 Sprawdzian z "Zemsty" .. Z kim postanowił ożenić się Cześnik i dlaczego?. Ponieważ jak wiemy jest to lektura obowiązkowa, większość uczniów naszego gimnazjum ten film obejrzała.. Garść informacji nie tylko z historii kina .. Cześnika 3.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.17.. Piszcie wyraźnie, ciemnym długopisem .Plik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Zemstą" Aleksandra Fredry wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny..

Fredry.Gatunek: komedia.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Mogę prosić o sprawdzian dla klasy 7 z wczoraj i dziś dział Europa po wiośnie Ludów [email protected]?.

Czy rozpoznasz z jakiej gry jest ta lokacja?. Lektury szkolne - Kreator shipów!Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Cześnik .. Wykonajcie i prześlijcie do piątku - do wieczora.. A. Jeszczeć młoda jest i ona, .. Jakie warunki postawiła Klara Papkinowi?. Jednocześnie poloniści zapoznali młodzież z utworem " Zemsta" Al.. Scenariusz 106.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Jakiego utworu zespołu ,,Harry and the Potters" powinieneś posłuchać?. O duchowych i rzeczywistych podróżach (Zbigniew Herbert,… Materiał okołocyklowy .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. .Sprawdzian wiadomości z lektury pt. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.a) o miedzę b) o granicę c) o mur 10) Kto był dawną ukochaną Wacława?. Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Zemsta.. Co jest bardziej polskie?. Kto powtarzał "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"?. Gatunek literacki "Zemsty".. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).LEKCJE MATEMATYKI: darmową ściągę - wszystkich le..

Papkin 7.Punkt kulminacyjny "Zemsty" następuje, gdy: a) Wacław żeni się z Klarą b) Cześnik dyktuje list Dyndalskiemu c) do domu Cześnika wchodzi Rejent d) Cześnik wyzywa na pojedynek Rejenta RozwiązanieUczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.

Cześnik 2.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. Rodzaj literacki "Zemsty".. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Czy uda Ci się odgadnąć lekturę szkolną, znając.. Pan Tadeusz i Dziady cz. II - O której lekturze.. Król, Próżny, Pijak, Bankier, Latarnik czy Geog.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. (wymień dokładnie dwa z nich).. 7. ,,Słodki, cichy, z kornym licem, Ale z diabłem, diabłem w duszy.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dlaczego śmieszą mnie bohaterowie "Zemsty" Aleksandra Fredry.Q.. Nie używaj korektora, ołówka.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Będzie za to ocena.. a) Bujalskiego b) Papkina z Klarą c) Cześnika z Rejentem 13) Gdzie urodził się autor "Zemsty"?TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Test składa się z 12 pytań.. Cześnika 3.. Co jest lepsze dla Ciebie - anime czy manga?Sprawdzian z języka polskiego na rozpoczęcie nauki w 7 klasie szkoły… Materiał okołocyklowy .. Lekcje Scenariusze lekcji.. Kto podawał się w przeszłości za księcia Radosława?.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Co może być na sprawdzianie z działu "Przedsiębiorstwo" z książki krok w przedsiębiorczość 2014-06-12 17:22:16 złote myśli z książki ,, Zemsty " na poniedziałek 2010-03-26 15:50:14 Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z książki ,,Ten obcy" 2011-10-14 09:40:29Konkurs z wiedzy o "Zemście" wymyśliłam w chwili gdy na ekrany wszedł film pod tym samym tytułem.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. - Głosowanie.. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Wacław

Klara

alternativesLektura - Sprawdź swoją wiedzę *Uwaga W odpowiedziach występują .. SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ZEMSTA" A. FREDRY .. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Co było przedmiotem sporu między Cześnikiem a Rejentem?Test sprawdzający znajomość "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Szkoła podstawowa klasy 4-8.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt