Hobbit czyli tam i z powrotem test pdf

Pobierz

Podane poniżej scenariusze można skrócić i przystosować do profilu ogólnego.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Dodatkowo zamieszczam propozycje imprez oraz zajęć ponadplanowych, które można przeprowadzić niezależnie od całości: na lekcji języka polskiego, kółku polonistycznym, .. Hobbit, czyli tam i .Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 4.~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. d) karczmie Głodny Wilk.. TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".Test Krzyżówka.. Tolkien.. Dzieciństwo Ponieważjego mama źleznosiłaklimat afrykański,w wieku 3 lat, przeprowadzili siędo Birmingham w Anglii.. c) szynku Pijany Pajac.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne .Rozwiązanie..

test z odpowiedziami hobbit czyli tam i z powrotem.pdf.

Książka bardzo szybko zyskała .Plik test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gilbridepatrick • Data dodania: 27 mar 2015"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1 do scenariusza 2, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1-do-scenariusza-2.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Nie była to szka-radna, brudna, wilgotna nora, rojąca się od robaków i cuchnąca bło-tem, ani też sucha, naga, piaszczysta nora bez stołka, na którym by można usiąść, i bez dobrze zaopatrzonej spiżarni; była to nora hobbita, to znaczy: nora z wygodami.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. TOLKIENA .. do których dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac pisemnych.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury hobbit tolkien lektura testhobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf.. Rozwiązanie.Plik test z odpowiedziami hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika swbrenner • Data dodania: 18 lip 2020TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. ( test_z_odpowiedziami_hobbit_czyli_tam_i_z_powrotem.pdf )Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Baggins jest glownym bohaterem ksiazki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Klasa 6 Polski Hobbit.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test..

test z odpowiedziami hobbit czyli tam i z powrotem.

DODATKOWE: XII.. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. Jak się nazywa główny bohater książki.. (17 KB) Pobierz.Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuly tej cieniutkiej ksiazeczki, ktora koniecznie trzeba przeczytac, zanim siegnie sie po dalsze losy hobbitow!Zapraszamy dzieci i mlodziez ze szkoly podstawowej i gimnazjum do udzialu wJ.R.R.. Jaki był cel podróży ?Poziom: trudny.. Wkrótce potem umiera jego tata i z powodów finansowych zmuszeni .Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl.Test z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem".Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem".. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 305 Obserwuj autora.. Dodaj do ulubionych.. b) barze Pod Zdechłym Szczurem.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. a) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini goblinów Bilbo Baggins a) został zraniony przez Wielkiego Goblina b) potknął się w .test z odpowiedziami hobbit czyli tam i z powrotem.pdf - swbrenner - ..

Tolkiena?Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne .Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 7/28/2021 8:47:47 AMTest - wiedza o hobbicie Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellenTest zawiera 30 pytań.. Udostępnij.. Część 1.. Lektury.. Trasa i czas przygody Bilba Bagginsa.. Tolkien.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Dla fanów Hobbita.a) dwunastu b) pięciu c) trzynastu 3) W jakim miesiącu rozpoczyna się podróż bohaterów powieści?. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom.. Klasa 6 Polski Hobbit.. 349.Autor wielu opowieści rozgrywających się w mitycznym świecie podziemia: •Hobbit, czyli tam i z powrotem, •Władca Pierścieni, •Silmarillion..

Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.

Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3.. Nie była to szka- radna, brudna .Lektura szkolna.Przydatnosc 75% Hobbit, czyli tam i z powrotem (charakterystyka Bilba Bagginsa) Bilbo.. Tolkiena.. Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt