Sprawdzian z małego księcia pytania otwarte

Pobierz

Co naprawdę przedstawiał rysunek narratora, który dorośli określali jako kapelusz?. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Pobierz:IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia.. Na jakiej planecie mieszkaB .Wywiad z Małym Księciem.. 5.Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.Pytania z Małego Księcia?. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. 04 rozpoczął się pierwszy dzień egzaminów ośmioklasisty.. - spytałem go Nie odpowiedział mi na pytanie.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Lektury 5 lat temu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJej 20/20.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Co zagrażało planecie Małego Księcia.. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. Jak doro[li ludzie interpretowali rysunek dziecka (lotnika)- wˇ|a boa?. Spotkanie z Lisem jest przypowieścią o: Polowaniu.Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury..

W poniedziałek mam z tego sprawdzian.

Zanim przedstawię państwu zapis wywiadu, jaki udało mi się przeprowadzić kilka tygodni temu, z młodym, spracowanym młodzieńcem o imieniu Mały Książę, przypomnę, iż jest on głównym bohaterem opowiadania Antoine de Saint-Exupery pt. "Mały Książę".Lalka - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.. 272 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Słowa Małego Księcia tańczyły mi w pamięci.. Na początek uczniowie zmierzyli się z testem z .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Bał się żmii i lisa.. Czwórka!. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.we śnie - miałem gorączkę z pragnienia.. Kwiatem, którym główny bohater lubił się opiekować, była: a) lilia.. Test z lektury Mały Książe.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pytania z Małego Księcia.. .Pytanie 1 /10.. Biznes i Finanse (34877) Biznes i Finanse (34877) Wszystkie (34877) Banki (7618) Bankowość Elektroniczna (80) E-biznes (3883) Ekonomia (1850) Fundusze UE (616) Giełda (804) .Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011..

Pytania s otwarte i zamkniˇte.

Kto pomógł Małemu Księciu przenieść się na jego planetę?. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.. Co sprzedawał spotkany przez Małego Księcia Kupiec.. Układ studni.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Bilet powrotny.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1. zapolował z nim na kury.. Do jakiego rodzaju literackiego i gatunku należy Mały Książę?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Jest to narrator pierwszoosobowy.. Kim z zawodu był autor Małego Księcia?. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. W jaki sposób narrator Małego Księcia znalazł się na pustyni?. Po prostu rzekł: - Woda może także przynieść korzyść sercu… Nie zrozumiałem odpowiedzi, lecz mimo to zamilkłem..

Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa.

Zawartość pomoże Ci dostać dobrą ocenę!. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Przedstawia zdarzenia, opowiada o tym, co go spotkało sześć lat temu, a wszystko zaczyna się od lądowania na pustyni Saharze i spotkania chłopca - Małego Księcia.8.. Skomentuj.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Udostępnij.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Kochają go miliony.. Każdy znajdzie tutaj coś dla .Mały Książę.. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Aktualności; O książce.. Czuł się odpowiedzialny za Różę.. tekst książki; Antoine de .Egzamin ósmoklasisty POLSKI - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA.. ostrzegł przed myśliwymi.. wcale nie chciał wracać.. Na planetę B-612 Mały Książę .4. b) większej od Ziemi.. Rozwiąż test!TEST Z "MAŁEGO KSIĘCIA" - lektura dla klasy II gimnazjum - I Zadania zamknięte 1.Planeta Małego Księcia to: A) B 662 B) B 612 C) B 612 D) B 666 2.. Tęsknił za baobabami.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Naprawiony samolot.. Zrób test i się przekonaj!.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .

Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian.. Żmija.. Moja kolekcja.. Czego Mały Książę nie robił na swojej .Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Przerwij test.. Kto jest narratorem w utworze?. Czy swoim charakterem przypominasz Małego Księc.. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Zawsze warto sobie przećwiczyć.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. Pytania .. - Więc ty także odczuwasz pragnienie?. W paczce jest co najmniej 6 różnych testów.. Co umożliwiło mu powrót na jego planetę?. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!Przykładowa kartkówka z "Małego Księcia" Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na swoją planetę?. Choć jest jeden błąd w pytaniu : Ile razy Mały Książę na dzień mógł oglądać zachody słońca.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Odkrył ją: A) Grek B) Francuz C) Turek D) Włoch 3.Na planecie posiadał : A) 2 wulkany B) 2 róże C) baobaby D) lisa 4. c) o małych rozmiarach.. pokłócił się z lotnikiem.. Mały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator wszechwiedzący.. Wiedziałem dobrze, że nie należy .Jest to test, który pomo|e Ci przygotowa siˇ do egzaminu z maBego ksiˇcia.. W poniedziałek, 15.. Jaki narrator występuje w utworze?. Nie 48 tylko 43 razy.. Uderzaj dłonią w dłoń mówił: A) król B) pyszałek C) pijak D .Test zawiera 3 grupy po 10 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt