Sprawdzian wiadomości z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Atrakcje w Polsce; Oferty na lato; Oferty na zimę .Scrooge i Cratchit Geneza dzieła.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zawiera nieodpowiednie treści?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Przekonaj się sam!. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Zobacz wpisy.. Poniższymi argumentami będę starał się udowodnić tą oczywistą dla mnie tezę.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: ążka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.. pytanie 1 z 20.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Test składa się z 15 pytań.. Wiadomości lokalne; Kina; Teatry; Scena muzyczna; Wycieczki..

... Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".

Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubmam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubGeneza utworu i gatunek.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura..

Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?

Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgsprawdzian wiadomości opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!. Szukaj.. Quiz w Poczekalni.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. POWODZENIA.. Zwłaszcza na"Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Najnowsze wpisy .Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Przekonaj się sam!. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. .Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Marleya, takSe je podpisal, a jego nazwisko bylo cenione, cokolwiek by podpisal.. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Bohaterowie.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Rozwiąż test.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Udostępnij.. Sprawdź się!. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Opowieść wigilijna..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

2.Duch Przyszlych Wigilii.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Czy nadajesz .Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. CZĘŚĆ I.. Nie było łatwe.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Pytanie 1 /10.. Kartkowki z lektury umieszczane na moim blogu maja za zadanie jedynie sprawdzic znajomosc lektury.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Marceloli 4 lata temu.. Przerwij test.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. To nie ulegało wątpliwości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt