Test z opowieści wigilijnej trudny

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. i trzeci (3.).. Quiz w Poczekalni.. To wpłynęło na jego światopogląd.W książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Którego nastolatka z serialu "Euphoria" przypominasz?Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka"..

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Udostępnij.. Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. .Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Wanisz 3 lata temu.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quizy Os. .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Test składa się z 15 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".. Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Znaleźć szczęście na święta.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Test składa się z 12 pytań.. Marceloli 4 lata temu.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Szukaj.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. POWODZENIA.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Chyba to jego zmiana była skutkiem wizyt duchów.. 250'000Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. andzikk88, jak tak patrze to wydaje mi się, że kilka Twoich postów zaśmieca serwis podając błędne odpowiedzi.Test z lektury "Opowieść wigilijna" K. Dickensa Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów..

Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Nie było łatwe.. Duch Przyszłej Wigilii.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. bezwizji 2 lata temu.. CZĘŚĆ I. Brawo!. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. Siłaczka Siłaczka Siłaczka.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: ść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudny"Opowieść wigilijna" - test trudny.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Rozprawka z Opowieści Wigilijnej - rozwiązanie zadania.. Skomentuj.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Wyślij zgłoszenie .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Noch mal spielen.. Śluby panieńskie Śluby panieńskie Śluby panieńskie.Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle.. - rozwiązanie zadania .. Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. Jak dobrze znasz podział.Twój wynik: 18/20Na piątkę!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijna .. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt