Quiz opowieść wigilijna trudny test

Pobierz

1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Podziel się.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Rozpocznij test.Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził .Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyRozpocznij test.. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Tagi dla tego testu: opowie .Zobacz quiz: Opowieść wigilijna.. Rozpocznij quiz.. Wyślij.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .. "Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości..

Quiz "Opowieść wigilijna" test.

1) Jak ma na imię główny bohater ?. a) Wróżki b) Duchy c) Mikołaj d) Elfy 4) Jak miała na imię pierwsza zjawa ?Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. soczek185_47655.. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. soczek185_47655.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Rozwiąż test.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. nie jest zbyt trudne.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Home / Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna test z treści.. żaden z nich.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Dlatego "Opowieść wigilijna" jest przypowieścią na temat szczęścia i wartości ludzkiego życia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. brawo!. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. i trzeci (3.).. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Jakie dostrzegasz zagrożenia, a jakie korzyści z podróżowania w czasie ?Opowieści z Narnii..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaOpowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. W wierszu "Kaczka dziwaczka" kaczka pisała list: W jakim wierszu Jana Brzechwy jest kura znosząca złote jajka?Copy and Edit.. fot. rys. Jean-Jacques Sempé.klasa 7 Lektury obowiązkowe.. Duch Przyszłej Wigilii.Opowieść wigilijna test z treści .. Skomentuj.. Opis testu.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. .Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Dalej.. Udostępnij.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?W książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. Lew, czarownica i stara szafa".. 1 Jak nazywa się główny bohater książki ,,opowieść wigilijna''.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Quizy / "Opowieść wigilijna" - jak dobrze znasz to klasyczne dzieło?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

Opowieść wigilijna.

Wyobraź sobie, że wehikuły czasu są powszechnie dostępne.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Opowieść wigilijna.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Tagi #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne #karoldickens #dickens Inne tryby testu.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning .Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. 6 pytań .. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Część 1. brawo!. Test składa się z 15 pytań.. Lew, czarownica i stara szafa.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Quiz Opowieść wigilijna - Test.. Jak nazywał się współnik Scrooge'a ?. Wanisz 4 lata temu.. Rozwiąż test!Test z lektury szkolnej Opowieść wigilijna.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. 15 pytań i 15 odpowiedzi na sprawdzian z lektury "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Professional development.Pobierz plik test_z_lektury_wigilijna_opowieść już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Test składa się z 12 pytań.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Przypowieść to utwór, w którym postacie i zdarzenia nie są ważne ze względu na swoje cechy jednostkowe, lecz są przykładem uniwersalnych prawd, postaw i zachowań człowieka wobec życia.Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. brawo!. brawo!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt