Sprawdzian opowieści z narni lew czarownica i stara szafa

Pobierz

bardzo fajna strona polecam.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Kto napisał książke "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa "?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005)Lew,czarownica i stara szafa • KL 4 • pliki użytkownika brzoskwinka14 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • test z lektury.odt, test z lektury.odt15.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł .. wypadają z szafy.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Na pewno Naj 2010-05-09 00:20:42 .Opowieści z Narni - lew, czarownica i stara szafa 2010-04-14 16:32:48 Charakterystyka Łucji Opowieści z Narnii Lew , Czarownica i Stara Szafa ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

anuluj.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, czarownica i stara szafa"jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Rozwiąż test i sprawdź!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Elementy .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Quiz w Poczekalni.. Obraz ten utkwił mu w pamięci i skłonił go do napisania baśniowej, fantastycznej .dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam .. 10/10 uwielbiam opowieści z Narni.. 2011-02-21 17:46:51Opowieści z Narnii.. c) chusteczkę do nosa.. Udostępnij.. d) miękkie futro.. Udostępnij..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Twój wynik: 18/20Na piątkę!. 2017-02-19 11:04:07; Jakie pytania mogą być na teście z lektury '' Opowieści z Narnii '' '' Lew, Czarownica i Stara Szafa '' ?. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaJak Dobrze znasz lekturę ,,Opowieści z Narnii" lew,Czarownica i stara szafa.. Rozwiąż test!Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Brawo!. Sprawdź, ile pamiętasz!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Polecam tę stronkę!. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.Opowieści z Narni.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. W jakim mieście mieszkały?. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Lew, czarownica i stara szafa - C.S. Lewis - streszczenieHistoria czwórki rodzeństwa - Piotra, Edmunda, Zuzanny i Łucji, którzy trafiają .. 6) Pan Tumnus: a) zobowiązał się porywać dzieci dla Białej Czarownicy.. 2012-02-22 16:19:01Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew, Czarownica i Stara Szafa '?.

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 1. anonim .

S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.. b) na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraC.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. 2011-01-24 17:54:37; Zadacie mi jakieś pytania z książki " Opowieści z Narnii lew, czarownica i stara szafa .Opowieści z Narnii " lew, czarownica i stara szafa " 2011-01-09 11:32:18 Czy książka " Opowieści Z Narnii - Lew , Czarownica I Stara Szafa " różni się od filmu ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. 2012-02-25 18:50:14; Macie może streszczenie książki " Opowieści Z Narni Lew Czarownica I stara szafa"?.

...opowieści narni o czrownicy i czwórce rodzęństwa ...

Skomentuj.. 2009-10-26 19:17:29 Jakie mogą być pytania na teście pt.,, Opowieści z Narnii " - Lew , Czarownica i Stara Szafa ?. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Miki 26 kwietnia 2016 Ciekawa toksiąszka lecz troche nubna na początku :-D. sabi lps 05 marca 2016 książka jest ciekawa test też .Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Z kim walczył Piotr?. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. dodany: 2015-01-18 15:06:14, przez: Wiktoria.. 2010-01-02 15:31:43 " Opowieści z narni lew czarownica i stara szafa" 2011-03-16 12:02:01 " Lew, czarownica i stara szafa" ?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Armies of Exigo Fallen Cinematic.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt