Sprawdzian opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

01:38.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Z kim walczył Piotr?. Pobierz (doc, 32,0 KB)Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Lew, czarownica i stara szafa" .. Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło .Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Fajne mam jutro sprawdzian z tego Odpowiedz.. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. Rozwiąż test i sprawdź!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. W jakim mieście mieszkały?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, Czarownica i Stara Szafa 3. pytanie 1 z 10.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Opowieści z Narnii To jedyna książka która mi się podobała ogólnie w moim życiu.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. ZapraszamyMoją przyjaciółką nie mogłaby być Biała Czarownica.. Nie było tuChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. dodany: 2015-01-19 21:10 .15.. 2014-05-01 11:25:19Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Postać to zdecydowanie negatywna, która nie cofnie się przed niczym, by zachować władzę..

Lew, czarownica i stara szafa"C.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Kim był Aslan a) Tygrysem b) Kozłem c) Lwem d) Kotem 2) Gdzie jest przejście do Narnii a) Pod łóżkiem b) W szafie c) Na strychu d) W piwnicy 3) Jak ma na imię rodzeństwo a) Piotr,Łucja,Zuzanna,Stefan b) Bartosz,Filip,Maria,Mariola c) Łucja,Zuzanna,Piotr,Edmund d) Jan,Józef,Jadwiga,Jagoda 4) Kim był Tumnus a) Pół bykiem,pół człowiekiem b) Od pasa w dół był kozłem,a od .Wasza ulubiona postać z książki,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa ''?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.C.S.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Ta osoba to postać z jednej z części cyklu "Opowieści z Narnii", którą napisał Clive Staples, Lewis.. Odpowiedz.Opowieści z Narni.. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza..

Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .

Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Opowieści z Narnii.. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. Czym jest Narnia?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. 5.c) królową Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt