Test opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa klasa 5

Pobierz

Publikacje nauczycieli .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Latarnik test z treści.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Zapisz starannie w zeszycie temat.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Część 1.. LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Test.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Tytuł: Opowieści z Narnii.. Temat 3: Dlaczego w Narnii nie było Bożego Narodzenia?. Jak nazywał się autor książki ,,Opowieści z Narnii.. Temat: Aslan - dobry duch w lwiej skórze.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa..

Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.

Education.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Okładka.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.OPOWIEŚCI Z NARNII T1 LEW CZAROWNICA I STARA SZAFA.. Lew, czarownica i stara szafa" Clive Staples Lewis.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. od Super Sprzedawcy.. 0%"Opowieści z Narnii.. wg Sereczek1200.. Zostali wygnani z Narni.. Test ze znajomości lektury ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Bardzo lubię tę lekturę.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa.

Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.Preview this quiz on Quizizz.. Piotr, Zuzanna, Edmund, Łucja - czwórka rodzeństwa przysłana od domu profesora.. Tę lekturę piszę się w IV klasie.. Akcja: okres II wojny światowej - lata .. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zagadnienie: "Opowieści z Narnii.. Przedział wiekowy.. a) nigdzie b) U .Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 2.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Temat 5: Aslan - dobry duch w lwiej skórze.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Lew, czarownica i stara szafa".

Lektura w klasie 5.C.S.. Temat 1: Czy uważnie przeczytaliśmy "Opowieści z Narnii" C.. Zrób test online i sprawdź!Opowieści z Narnii.. Legenda o świętym Aleksym.- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Dla mnie pfff.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Lew, czarownica i stara szafa Sortowanie według grup.. Rozpocznij test.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. Szukaj publikacji.. Lew, czarownica i stara szafa".Lew, czarownica i stara szafa".. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. ZAPISZ SIĘ!. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..

Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Opowieści z Narnii.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.C.S.. Lew, czarownica i stara szafa" - STRESZCZENIE.. Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Lew, czarownica i stara szafa", jak ten czas leci :-).. Lektura w klasie 5. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) 14,47 zł.Klasa 5 "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!Klasa 4.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" CYKL LEKCJI z LEKTURĄ: Temat 2: Świat przedstawiony w "Opowieściach z Narnii" C.. #1.76% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 78% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Lew, czarownica i stara szafa".. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Czwarta lekcja z "Opowieści z Narnii.. Rok wydania.. miękka.. Lew, czarownica i stara szafa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt