Sprawdzian z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa pdf

Pobierz

Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Gratuluję!. Nie będę spojlerował.. W pewnych partiach opisuje świat z perspektywy Łucji (gdy dziewczynka po raz pierwszy trafia do Narnii), inny razem Edmunda (gdy odłącza się od rodzeństwa i udaje do pałacu Białej Czarownicy).Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiazkowa) - karta pracy 1Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczace lektury Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, ktora napisal Lewis Clive Staples, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Opracowanie LekturyQ.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy..

Nie było tuTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa ... wypadają z szafy.

Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10 .Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Lew, czarownica i stara szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. W swej krótkowzroczności decyduje się zamiast niego odebrać życie Aslanowi, wierząc, że na zawsze będzie panować w Narnii.Test Z Lektury Lew Czarownica I Stara Szafa Z Odpowiedziami Sprawdzian Z Romantyzmu Dla Klasy 2 Gim Testy Dla Klas 5 Z Historii Wydawnictwa Moja Historja MULTIMEDIA: Gry z lekturami klas IV-VI Lew, czarownica i stara szafa.. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Lew, czarownica i stara szafa - C.S. Lewis - streszczenieHistoria czwórki rodzeństwa - Piotra, Edmunda, Zuzanny i Łucji, którzy trafiają .Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowanie - charakterystyka Aslana lub Białej Czarownicy z języka polskiego- lektura Lew,czarownica i stara szafa- opowieści z Narni C.S Lewis charakterystyka szczegółowaPlik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Fajne mam jutro sprawdzian z tego Odpowiedz..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; wszystkie jego TESTy » .Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź się!. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło - strona 2Opowieści z Narnii.. czyli tam i z powrotem.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"C.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Zachęcam i polecam, film i książke.. 01:38.Plik test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika echarmon • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Narracja "Lwa, czarownicy i starej szafy", Narrator jest trzecioosobowy i wszystkowiedzący..

Rozwiąż test!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.

W jakim mieście mieszkały?. Z kim walczył Piotr?. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.15.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!Opowieści z Narnii.. Co robiła Biała Czarownica z istotami, które nie zgadzały się z jej rządami?Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata.. profilaktyka projekt przyroda puzzle quizy region szkoła święta testy tradycje układankiMasz problem ze zrozumieniem utworu Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt