Akademia pana kleksa test profesor odpowiedzi

Pobierz

PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. b) solankowa.Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem Akademia pana Kleksa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Ścieżka biegnie w górę przez kosmatą chmurę, przez białe obłoki biegnie wKatalog Anna Witkowska, 2013-11-05 Bełk Język polski, Konkursy "Akademia pana Kleksa" - pytania dotyczące lekturyAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia pana Kleksa?. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Rozwiązanie.. Test składa się z 12 pytań.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. c) otwierał bajkę o Królowej Żabce.. (fragment "Akademii pana Kleksa" J. Brzechwy ) Salę zaległa cisza.. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII..

Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.

Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U nas znajdziesz i opublikujesz scenariusze ««.. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IV• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Myszków.Akademia pana Kleksa - Test.. Na jaką literę zaczynały się imiona chłopców, których przyjmował Pan Kleks?. Podczas kąpieli z kranów zamiast zwykłej wody leciała woda: a) mineralna..

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!

« poprzednia publikacja.. Udostępnij .. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwaZanim Adaś Niezgódka trafił do Akademii pana Kleksa był.. Przyjmował wszystkich.Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. W jaki sposób pan Kleks dostawał się do pomieszczenia ze swoimi sekretami?Odpowiedz na wszystkie pytania!. Co mieściło się na pierwszym piętrze Akademii ?Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Rozwiąż darmowy quiz.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .2 JanBrzechwaAkademia pana Kleksa Temat: Gdzie się mieściła i jak wyglądała Akademia pana Kleksa?.

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Ilu uczniów liczyła akademia?

Skomentuj.. Zobacz inne kategorie Quizów: Lektury szkolne, literatura Quizy dla maluszków Quizy o jedzeniu Quizy ortograficzne .. Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. Rozwiąż test!a) otwierał sekrety pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Oddziela informacje ważne od drugorzędnych (program Między nami).Rozpocznij test.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Czas na odpowiedź: 15 sekund.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Zablokuj Zgło .. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. PRAWDA FAŁSZ 5.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Sprawdzian Akademia Pana Kleksa | tekst nr 27863.. W jakim wieku Adaś Niezgódka trafił do Akademii?. następna publikacja ».. cleokotek 5 lat temu.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa.. 21 lutego, 2020.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Ile pięter znajdowało się w budynku Akademii?.

Akademia Pana kleksa liczyła 4 Adamów, 5 Aleksandrów, 3 Andrzejów, 3 Alfredów, 6 Antonich, 1 Artur, 1 Albert i 1 Anastazy =24 uczniów akdemi.

b) otwierał wszystkie drzwi.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. (czas realizacji: 1 lekcja) Cele wynikające z podstawy programowej: Rozumie dosłowne i przenośne znaczenie wyrazów w wypowiedzi (II.2.4).. Szybka powtórka materiału.Test z lektury pt. ,,Akademia Pana Kleksa".. Odpowiedz.. Udostępnij .. d) otwierał bramę Akademii.. »» ZDALNE NAUCZANIE.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Pan Kleks odchrząknąłizacząłswoją opowieść:-Daleko, daleko, za borem, za rzeką, gdzie już nikt nie mieszka, biegnie wąska ścieżka.. Ile lat ma Adam Niezgódka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt