Test kajko i kokosz szkoła latania klasa 4

Pobierz

Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i Kokosz Szkoła latania" - STRESZCZENIE Drukuj Szczegóły Opublikowano: 08 maj 2020 Odsłony: 61299 Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Sprawdź swoją wiedzę na temat komiksu Kajko i Kokosz.. Sprawdź!. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szkoła latania Test ze znajomości komiksu Janusza Christy .. Stan: nowy.. Klasa 7-8: "Dziady cz. II" - test.. Szkoła latania" Znajomość treści komiksu.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.komiks Kajko i Kokosz Janusz Christa krzyżówka lektury grafika rozsypanka sztuka graficzna quiz konkurs konkurs czytelniczy konkurs biblioteczny komiksy gotowiec arkusz pytań arkusz konkursowy klasy I-III lektury szkolne lektura konkursy testy test komiks polski krzyżówki quizy konkursy czytelnicze konkursy biblioteczne scenariusz konkursu .Kup teraz na Allegro.pl za 54,99 zł - Lektury kl.4 Kajko Kokosz i inne pakiet 3 książki z miasta Gorlice..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

.Plik Test Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. kaczmo21 2 lata temu.. Wizją rozwoju grodu.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Umiejętność interpretacji komiksowych obrazków, wyciąganie wniosków na temat postaci i świata przedstawionego.. Rozwiąż test!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Załącznik nr 4. wg Anhole1002.Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Wyrażanie opinii - plik pdfKlasa IV "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła pisania.. wg Cnowrotek.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Eliksirem młodości.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Szkoła latania" Janusz Christa.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Komiksowa mapa myśli.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Test na następnej stronie!. Szkoła latania"?Klasy 4-6 - Janusz Christa: Kajko i Kokosz..

Treść ..Nauka w szkole latania.

Szkoła Latania .. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Sklep "Kajko i Kokosz.. Jak nazywała się czarownica, żona zbója Łamignata?. Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów .. Szkoła latania- test z lektury Teleturniej.. Dalej #8.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. wozem.Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Na początku żaden z nich nie potrafił prowadzić owego pojazdu więc wybrali się do Szkoły Latania.. Kajko i Kokosz: Szkoła Latania #1 Poziom 1 .. Przejdźmy Razem.. Skomentuj.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Quiz wiedzy o książce "Akademia Pana Kleksa" nadesłany przez Panią Beatę Nęckę - Tańculę na konkurs "Kto pyta -.9.06.kl.4.j.polski Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz..

Szkoła latania.

Szkoła latania - scenariusze lekcji 5.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Lektury na egzamin 2021 - zbiór testów do powtórki; J. K. Rowling: Harry Potter i kamień filozoficzny .Klasa 4 "Kajko i Kokosz" - pojęcia Wisielec.. Klasy IV-VIII .. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Janusz Christa, Kajko i Kokosz.. złotem.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. wg Krzysiek4.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiZaznacz 2 odpowiedzi .. Test składa się z 15 pytań.. Uszereguj zdarzenia tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z treścią komiksu.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Oczywiście tematy zapisujemy w zeszytach do lektur, pamiętajcie o zrobieniu strony tytułowej.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami.. kosz Prawda czy fałsz.. Opis obrazu.. Szkoła latania, Janusz Christa..

Szkoła latania".

Szkoła latania".Klasa 4. pytanie 1 z 14.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Szkoła latania (Janusz Christa).. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Dalej #1.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Konkursy i testy Paweł Jezierski.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Aktywność.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania autorstwa Janusza Christy?. Wpisz w kwadraty odpowiednie cyfry od 1 do 8.. 4 0 0Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania Teleturniej.. Będziecie mieli określony czas na odesłanie odpowiedzi.. Powiązane.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Comica, czyli e-komiks w edukacji .zakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek.. Test składa się z 12 pytań.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt