Test z kamienie na szaniec

Pobierz

A 1. Podaj prawdziwe imię i nazwisko Alka.. pytanie 1 z 15.. Co znajdowało się w alei Szucha?. < test > 2010-03-22 13:16:34; Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec" - zadania 2010-05-06 23:04:04; Pytania z lektury Kamienie na szaniec 2010-04-20 23:09:33; Dlacego aleksander dał tytuł swojej książce kamienie na szaniec .Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. wg Iwotym1.. Jak Rudy miał na drugie imię?. B.doc2 teksty, 14 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.. Ten test może Ci pomóc.. Autorem wiersza, z którego pochodzi tytuł książki, jest: a) Adam Mickiewicz b) Juliusz słowacki c) Krzysztof Kamil Baczyński d) Aleksander Kamieński 3.. Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.A.Kamiński Kamienie na Szaniec test - pomocy 2010-09-29 19:59:43; sprawdzian z lektury,, Kamienie na szaniec"?. Mistrz i Małgorzata popularność: 1069 dodał: patusiaTS: Test z języka polskiego - 5 klasa popularność: 2940 dodał: Jakub7479: W pustyni i w puszczy popularność: 141 dodał: MINIA2001: Romeo i Julia1..

Kamienie na szaniec Test.

Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test z lektury: "Kamienie na szaniec" .Test wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Opis testu.. 4. Podaj 5 przykładów jak bohaterowie zarabiali na życie.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Więzienie, funkcjonujące jeszcze przed wojną.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.Kamienie na szaniec Kamienie na szaniec .. Zapraszamy!. "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. 2. Podaj tytuły 2 rozdziałów.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 3 lata.. wg Piotrbachonski.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść fikcyjna b) opowieść dokumentalna c) powieść łącząca prawdę z fikcją d) pamiętnik 4.Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20 Sprawdzian z " Kamienie na szaniec " 2011-04-02 11:53:59 Dokonania Alka z lektury '' Kamienie na szaniec " 2010-10-06 19:23:02Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test..

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

Inne tryby testu.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Rozwiąż test.. Test z "Kamienie Na Szaniec " .W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. test dodany 14 lat temu przez agata5.. Czy nadajesz się na MORSA?. Siedziba gestapo, czyli niemieckiej policji politycznej, słynącej z bezlitosnego traktowania więźniów, wprowadzenia metod terroru.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o książce Harry Potter.Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. Narysuj znak Polski Walczącej 4.z głodu w obozie koncentracyjnym od strzału : 6. Ilu więźniów odbito w akcji pod Arsenałem?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź się!. Szukaj.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna..

Jak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?

Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Gdy dowiedział się, że Aleksander Kamiński chce napisać o jego przyjaciołach książkę, poprosił, by właśnie tak brzmiał jej tytuł.. Inne testy z kategorii.. Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Test wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec .. Zobacz: Kamienie na szaniec Aleksandra KamińskiegoUpewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »"Kamienie na szaniec" Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Do podanych pseudonimów dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: ZOŚKA - Tadeusz Zawadzki ALEK - Aleksy Dawidowski RUDY - Jan Bytnar 2.. W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Co oznacza ten symbol?. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 19 marca 2020 (dzień 4).. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Polska Walcząca.. Alek,Zośek,Rudy Olek,Zosiek,Rudek Olek,Rudy,Zośka Alek,Rudy,Zośka : 8.. Jakie przezwiaska mieli bohaterowie książki pt."Kamienie na szaniec"?.

"Kamienie na szaniec" - test z lektury Gr.

Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Polecamy na dziś .Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3Co znajdowało się na Pawiaku?. wg Kmajchrowicz198.Nadał im właśnie tytuł "Kamienie na szaniec".. Aleksander Kamieński nie był: a) harcerzem b) dziennikarzem c) ministrem d) żołnierzem 2.. 2 miesiące.. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia d) Warszawa 4) Najważniejsze wątki utworu: a) życie młodych ludzi w .Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) wszystkie odpowiedzi są poprawne c) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu d) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru RozwiązanieKsiążka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Jakim zajęciem zasłynął .Kamienie na szaniec Test wiadomości z lektury Kamienie na szaniec.. Wojsko Polskie.1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. "Kamienie na szaniec" to: a) .. Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - test ze znajomości lektury; REKLAMA.. Utwór oparty na autentycznych wydarzeniach z okresu II wojny światowej.. Milionerzy: Among Us!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt